Foundation Plus Camo Teal - Smoke Silver Spectra HD+Clear HD AFP

Sporty motorowe są ważną częścią SPY od 25 lat. Aby to udowodnić, przedstawiamy model Foundation MX. Opracowany we współpracy z naszymi najlepszymi sportowcami, Foundation podwaja  zaangażowanie w sporty motorowe off-road.

359,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny na magazynie

Na magazynie

Sporty motorowe są ważną częścią SPY od 25 lat. Aby to udowodnić, przedstawiamy model Foundation MX. Opracowany we współpracy z naszymi najlepszymi sportowcami, Foundation podwaja  zaangażowanie w sporty motorowe off-road.


Soczewka  Lexan® o wysokiej rozdzielczości (HD) zapewnia ostrzejsze i dokładniejsze widzenie we wszystkich warunkach oświetleniowych, jednocześnie redukując zniekształcenia w obszarach peryferyjnych.


Wyposażony w system wentylacji RISE ™, który wykorzystuje efekt Venturiego do zasysania powietrza przez otwory pomocnicze nad gogle i pomiędzy kaskami, tworząc podciśnienie, które wyciąga gorące powietrze zza szyby, nie dopuszczając do zaparowywania.


Pianka  Isotron ™ z odprowadzającym wilgoć włóknem Dri-Force ™ ma profilowane kształty i zapewnia wygodne i  suche uszczelnienie, które gwarantuje długotrwały komfort z jazdy.


Szeroki pas silikonowy  45mm uniemożliwia zsuwaniu się gogli i przesuwaniu się  ich w sytuacjach ekstremalnych.


Zawiera bezpłatną zdejmowaną osłonę na nos i 10 sztuk zrywek.

323506006855
2 Przedmioty

Opis

Kolor
Czarne
Model
Foundation